Door de formule van kleine groepen en dus meer individurugzakjeele aandacht, leren kinderen bij Zwemschool Haarlemmermeer sneller zwemmen!

visje rg

Afzwemmen 17 december 2017

Afzwemmen 17 december 2017

Gefeliciteerd met het behalen van jullie A, B en C diploma!!

 

A diploma

Julian Hendriks

Dena Hameteman

Noah Mojahid Reno Schubert

Evi van Abbeelen

Lisa Laarse

Sanne Bakker

Lynn Huurmann

Layla Steenbrink

Stijn Duyvenvoorde

Zino van Straten Justin Albers

Juninho Meyer

Fay Koster

Jaru Galapen 

Jaylyne vd Berg

Emma Jordaan

Feline Fleers 

Megan Wiertz

Ramses Martinez Madrid

Danine Adami 
Sofia Bras Gouveia 
Senne Koenen 
Ian Korthouwer 
Katie Pietersma

Kaj Louwerens 
Luc van Saase 
Bram van der Schuit 
Hester van der Schuit 
Ceyda Yigit

Felice Bouwer

Imany Soeteman

 

B Diploma

Isabel Haarsma

Thijmen Vreeke

Benjamin Tjoa

Raffi Mucukyan

Faith Kargbo

Levi Kombrink

Ioana Valean

Effekaan Aliden

Beau de Heer

Mathilde Bouma

Tessa Loman

Matteo Paping

Christy Song

Sara Bijman

Niels Spaargaren

Wout Spaargaren

 

C diploma

Liu Cha-Yun
Jesse Smit
Tijmen Walburg
Teska Florentinus

 

Afzwemmers Spoedcursus B Herfstvakantie 2016

Wij feliciteren Max Dagevos, Dylan van Es, Katya van der Velde, Roberto Gerogiannis en Carlijn Springelkamp van harte met het behalen van hun B diploma in de Herfstvakantie!

Afzwemmen 2 juli 2016

Wij feliciteren alle kinderen met et behalen van hun diploma!!

A Diploma

Tim Huijsdens
Wessel Op de beek
Ryan Bouterse
Jerry Bakker
Max Dagevos
Wout Spaargaren
Niels Spaargaren
Katya van der Velde
Dylan van Es
Isabel Haarsma
Raffi Mucukyan
Benjamin Tjoa
Serena van der Laan
Atakan Ozer
Ioana Valean
Efekaan Aliden
Jennifer Viset
Sebastian Bleker
Deano van Delft
Faith Kargbo
Levi Kombrink
Matteo Paping
Noah Prooy
Thijmen Vreeke

 

B Diploma

Finn de Boer
Milan Gosen
Daniel Jonker
Kyan Krikke
Damian van de Vorstenbosch
Sterre Gijzen
Rayan Laghmam
Nika Maasbommel
Jesse Nicolai
Tristan Pattiasina
Isabel van Bakel
Bram Lankreijer
Nick Boom
Mick Blonk
Teska Florentinus
Elisiana Hernandez
Agnes Ilie
Belle Louven
Chayenna quincy Kreeft
Robin Vogelzang
Jelte Florie
Ties van Leeuwen

C Diploma

Mats Bruschke

 

Zwaardvis Goud

Sherwin Mohtarami


Snorkel diploma

Judtih van lint

 

Afzwemmen 8 oktober 2016

Van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie diploma!!

A diploma

Daniel Batorfi
Rosario Aguilar Gonzalez
Beau de Heer
Ricardo Seddaiu
Danielle Roodenburg
Mathilde Bouma
Jasper Ooms
Ilan Baede
Huang Bank
Harry Hutchinson
Nanne Veenstra
Jurrit Veenstra

B diploma

Tygo van de Wal
Chia-Yun Liu
Sophie de Voer
Noa Effendi
Adam Hagagg
Casper Meyer
Jennifer Viset

C diploma

Tristan Pattiasina

Zwaardvis Brons

Anne van lint

Snorkeldiploma 2

Judith van Lint

 

 

Afzwemmen 19 maart 2016

Wij feliciteren de volgende kinderen die hebben afgezwommen voor hun zwemdiploma!

 

A diploma

Chia yun Liu                                              
Damian Van de Vorstenbosch
Bram Lankreyer                                        
Chrissy Song
Rayan Laghman                                        
Ties van Leeuwen
Mika Maasbommel                                     
Tessa Loman
Sterre Gijzen                                              
Jelte Florie
Tristan Pattiasina                                       
Elin Boerman
Finn de Boer                                               
Efekaan Aliden
Sam Dhaene                                               
Delano Kooistra
Jeyden Kombaitan                                       
Mick Blonk
Casper Meyer                                             
Teska Florentinus
Adam Hagagg                                             
Agnes Ilie
Avery Vlaming                                            
Chayenna Kreeft
Noa van de Ham                                         
Jeana van Spall
Noa Prast                                                  
Daniel Jonker
Ella Steenbrink                                           
Noa Effendi
Pleun NInaber
Belle Louven                                                  
Tygo van der Wal

 

B Diploma

Finn Dekker
Mauricio Stolte
Mudiwa van Golen
Mats Bruschke
Finn van Abbeelen
Max Scholte
Inez Cnossen
Bram Muller

 

C Diploma

Anne Lint
Lucas Bruschke
Lara Andrada Rodrigues da Costa

 

Zwaardvis Zilver

Desteny Kombaitan